חזרה לחדשות
יום ראשון, 05 לאוגוסט 2018
סמסונג משיקה את סדרת ה QLED החדשה

סמסונג השיקה אתמול (ב') את טלוויזית הדגל שלה Q9, לצד דגמים נוספים לשנת 2018. ה-Q9 שייכת לסדרת ה-QLED אותה החברה הציגה כבר בשנה שעברה. לדגמים החדשים התווספו האותיות FN, המבדלות אותם מאלו שב-2017. גם השנה סמסונג ממשיכה לשלב (בדומה לחברות אחרות) את יכולות הבית החכם בתוך המסכים שלה, כאשר המטרה היא להפוך את הטלוויזיה למקום המרכזי להפעלת המוצרים החכמים ולצפייה בתמונות. אפליקציית Smart Things של החברה מאפשרת להתחבר למוצרים שונים בבית כמו מזגן, שואב אבק, מכונת כביסה ומצלמת אבטחה. האפליקציה יודעת להתחבר גם עם מוצרים של חברות נוספות ולא רק של סמסונג (אבל לא של כל החברות הקיימות והפופולאריות בשוק). סמסונג גם מציעה אפליקציית תמונות, המאפשרת לשתף תמונות מהסמארטפון (גם מרחוק) ולהציג אותן במסך בסלון.

17_2018_Q9F

דגם Q9FN

סמסונג שילבה ב-Q9 וגם בדגמים נוספים את מצב ה-Ambient Mode, זה מציג במצב המתנה תמונות, לוח פגישות, תחזית מזג האוויר או חיקוי של הקיר מאחור . באמצעות אפליקציית ה-SmartThings, המשתמש מצלם את רקע הקיר והופך אותו לתמונה במסך, כך הטלוויזיה משתלבת עם המיקום שלה בבית. בסמסונג אומרים שהפונקציה הזאת עושה שימוש בצריכת זרם מאוד נמוכה, כאשר גם התאורה האחורית של המסך יורדת. מצב ה-Ambient Mode מאפשר להאזין לאפליקציות המוזיקה: Spotify ו-Deezer, אותן ניתן להתקין בטלוויזיה. את הטלוויזיות מסדרת ה-QLED ניתן לתלות עם מתלה צמוד קיר יחודי, המזכיר תמונה.

20180625_104835

מצב Ambient Mode. צילום צחי הופמן

Q7F

מצב Ambient Mode

בדומה לדגמים מהשנה שעברה של סמסונג, החברה משפרת את הכבל האופטי הדקיק –  One Invisible Connection, המעביר נתונים של אודיו/וידאו במהירות גבוהה, אך השנה מכיל בתוכו גם את כבל החשמל.  החידוש מאפשר להציב את המסך על הקיר בסלון ללא צורך בחיבור הטלוויזיה ישירות לשקע חשמל בסמוך אליה. חיבור הכבל הבודד מגב הטלוויזיה מתבצע ישירות לקופסת החיבורים החכמה (One Connect Box), אותה ניתן למקם בארון התקשורת הביתי או בשידה מרוחקת בסלון אליה מתחברים הממירים וקונסולות המשחקים, מה שמשאיר את איזור הטלוויזיה נקי מקופסאות וכבלים מיותרים.  הכבל האופטי זמין באורך של 5 מטרים (למעוניינים ניתן לרכוש כבל באורך 15 מטרים).

דגם ה-Q9 משלב  לראשונה בין טכנולוגיית Quantum Dots (נקודות קוונטיות) וטכנולוגיית Direct Full Array (תאורה אחורית ישירה). טכנולוגיית התאורה האחורית הישירה עושה שימוש בתאורה אחורית מקומית בטכנולוגיית Quantum Dots, זאת בשילוב פאנל המחולק לאזורים בכדי לשלוט באופן נקודתי בתאורה. סמסונג הוסיפה לסדרת הדגל שכבת Ultra Black Elite המפחיתה השתקפויות ומשלימה את חוויית הצפייה, ובכך מאפשרת לחוות את מגוון הצבעים המוצגים בכל תנאי תאורה.

דגם ה-Q9FN בגודל 65 אינץ' נמכר ב-20 אלף שקל, כאשר דגם ה-75 אינץ' נמכר ב-27 אלף שקל (היבואן הרשמי סמליין).

20180625_100314_HDR

דגם Q7FN. צילום צחי הופמן

סמסונג גם מציעה את ה-Q7FN השייך לסדרת ה-QLED. דגם זה נמכר בגודל 55 אינץ' במחיר של 7,500 שקל וב-65 אינץ' ב-20 אלף שקל. ה-Q7FN כולל בדומה ל-Q9FN את המעבד החדש של החברה – Q Engine בעל 4 ליבות לשיפור התמונה וגם את אופציית Ambient Mode.

http://bit.ly/2yIjHH5

הודעה בדבר אישור הסכם פשרה בתובענה ייצוגית

הודעה בדבר אישור הסכם פשרה בתובענה ייצוגית

להמשך קריאת הכתבה

תו אמון הציבור

סמליין מחויבת לכללי אמון הציבור המשקפים סטנדרט גבוה של אמת
והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר,
הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק

להמשך קריאת הכתבה

אישור הלכתי למקררי סמסונג

אישור הלכתי למקררי סמסונג (מדגמים נבחרים)

של המכון הטכנולוגי להלכה

להמשך קריאת הכתבה

SAMSUNG הוכתרה כמותג על בישראל 2018!

גם השנה, ארגון Superbrands הבינלאומי הכתיר את SAMSUNG כמותג על בישראל!

 

להמשך קריאת הכתבה

סמסונג משיקה בישראל את סדרת מסכי הטלוויזיה

סמסונג מביאה את דגמי שנת 2018 של טלוויזיות ה-QLED שלה לישראל. המסכים החדשים מגיעים עם איכות תמונה משופרת, ממשק מעודכן המאפשר תקשורת עם מכשירים חכמים ויכולת חיבוריות באמצעות כבל שקוף בודד

 

להמשך קריאת הכתבה

בלעדי לסמסונג- תו תקן רשמי למקררים ומכונות כביסה

בלעדי לסמסונג!

תו תקן רשמי לקטגוריות מקררים ומכונות כביסה.

תו תקן משמעותו שלא רק המוצרים עוברים בדיקות מכון תקנים, אלא גם המפעל המייצר את המוצרים עובד בדיקות קפדניות ונמצא תחת בקרת איכות מחמירה באופן שוטף.

 

להמשך קריאת הכתבה

נוהל פינוי פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני מבית הלקוח

http://www.sviva.gov.il/subjectsenv/waste/electronic-waste/documents/removal-electronic-waste-procedure.pdf 

להמשך קריאת הכתבה

החוק לטיפול סביבתי

חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע"ב 2012

להמשך קריאת הכתבה

בדיקת גלובס - השואב הרובוטי החזק בשוק היום

שואב האבק POWERBOT VR9000

"בסמסונג בחרו בטכנולוגיית ציקלון, המאפשרת שאיבה בעוצמה גבוהה בעשרות אחוזים יותר משל רובוטים מתחרים..."

להמשך קריאת הכתבה

טלוויזיה של סמסונג באיכות 4K ובמחיר הגיוני

"ה-JU6400 של סמסונג היא טלוויזיה חכמה שכוללת את אפליקציית נטפליקס וגם גישה לשירות משחקים דמוי קונסולת משחק (בדמי השכרה) ■ איכות התמונה טוב מאוד".... (צחי הופמן, גלובס)

להמשך קריאת הכתבה

משחקי הענן

הזדמנות להתנסות בשירות החדש: משחקי הענן

להמשך קריאת הכתבה

WAM – מערכת רמקולים אלחוטית לחדרי הבית, ביקורת

++++

להמשך קריאת הכתבה

הרמקולים של סמסונג: תחליף למערכת הסטריאו

לחץ להמשך קריאת הכתבה

להמשך קריאת הכתבה

עולם המיקרוגלים צועד קדימה

*** המלצה

להמשך קריאת הכתבה
לכל החדשות

אודות סמליין-סמסונג ישראל

קבוצת מיני ליין הינה חברת האם של סמליין, והינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל.

מאז היווסדה בשנת 1981, הפכה מיני ליין לאחת החברות האמינות והיציבות בשוק, ולמרות עליות ומורדות בכלכלה הישראלית, הציגה בשני העשורים האחרונים גידול מתמיד במכירות ורווחים.