חזרה לחדשות
יום ראשון, 05 לאוגוסט 2018
סמסונג משיקה בישראל את סדרת מסכי הטלוויזיה

מתוך: וואלה! TECH עמית לגו

באירוע שערכה היום (ב') סמסונג חשפה את סדרת הטלוויזיות שלה לשנת 2018 עם טכנולוגיית ה-QLED. החברה עדכנה את הדגמים של שנה שעברה עם חיבור אחד שמאפשר העברה של אות תמונה, חשמל ואינטרנט, הפעם עם כבל בודד ושקוף לחלוטין המאפשר להשאיר את אזור הטלוויזיה נקי מחוטים. עוד המסכים מגיעים עם מצב ה-Ambient החדש של החברה, המקנה לטלוויזיה את היכולת להשתלב ברקע הקיר ולהפוך את עצמה לחלק מעיצוב הסלון. במצב הזה תוכלו גם להאזין לשירותי מוזיקה שונים ואפילו לבחור תמונות מהטלפון האישי שלכם שיוצגו על גבי המסך.

כמו כן, המסכים מגיעים ברזולוציית 4K, עם תמיכה בתקן ה-HDR 10 פלוס המאפשר טווח צבעים דינמי רחב וכן כוללים את טכנולוגיית ה-Quantum Dots של החברה. התוצאה היא ניגודיות משופרת לאורך כל הדגמים כאשר איכות התמונה מקבלת שדרוג גם היא. "הצופה הישראלי הוא מהמתוחכמים בעולם. הישראלים בקיאים בטכנולוגיות המתקדמות, מעריכים צפייה איכותית ומשקיעים משאבים רבים ביצירת חווית צפייה ביתית המותאמת להעדפותיהם. קו הטלוויזיות שלנו לשנת 2018 הוא החדשני והמתוחכם ביותר שהשקנו עד כה ומותאם בדיוק עבורם", אמר קובי בש, מנהל חטיבת האלקטרוניקה הצרכנית בסמסונג ישראל.

עוד מסכי החברה מגיעים עם גרסה חדשה לממשק שמקדם את תחום ה-IOT באמצעות אפליקציית SmartThings. כלומר, המכשירים החכמים בבית כמו המזגן, שואב האבק, מכונת הכביסה ועוד, יוכלו לתקשר עם הטלוויזיה ובכך להפוך אותה למרכז הבקרה של הבית החכם.

 

ה-Q7F של סמסונג (מערכת וואלה! NEWS , עמית לגו)

החברה תציע את המסכים בשלושה דגמים: הראשון, שמהווה גם את ספינת הדגל של החברה, הוא ה-Q9F שמוצע בגדלים של 65 ו-75 אינץ' ובמחיר התחלתי של 19,990 שקלים. הדגם השני הוא ה-Q8C שמוצע בגדלים של 55 ו-65 אינץ' במחיר התחלתי של 8,990 שקלים והינו היחיד מהסדרה בפורמט של מסך קעור. הדגם האחרון שהושק היה ה-Q7F שמוצע בגדלים 55, 65 ו-75 אינץ' במחיר התחלתי של 7,490 שקלים.

https://tech.walla.co.il/item/3168480?utm_source=whatsup&utm_medium=sharebutton&utm_term=social&utm_content=whatsup&utm_campaign=socialbutton

תו אמון הציבור

סמליין מחויבת לכללי אמון הציבור המשקפים סטנדרט גבוה של אמת
והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר,
הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק

להמשך קריאת הכתבה

אישור הלכתי למקררי סמסונג

אישור הלכתי למקררי סמסונג (מדגמים נבחרים)

של המכון הטכנולוגי להלכה

להמשך קריאת הכתבה

בלעדי לסמסונג- תו תקן רשמי למקררים ומכונות כביסה

בלעדי לסמסונג!

תו תקן רשמי לקטגוריות מקררים ומכונות כביסה.

תו תקן משמעותו שלא רק המוצרים עוברים בדיקות מכון תקנים, אלא גם המפעל המייצר את המוצרים עובד בדיקות קפדניות ונמצא תחת בקרת איכות מחמירה באופן שוטף.

 

להמשך קריאת הכתבה

נוהל פינוי פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני מבית הלקוח

http://www.sviva.gov.il/subjectsenv/waste/electronic-waste/documents/removal-electronic-waste-procedure.pdf 

להמשך קריאת הכתבה

החוק לטיפול סביבתי

חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע"ב 2012

להמשך קריאת הכתבה

בדיקת גלובס - השואב הרובוטי החזק בשוק היום

שואב האבק POWERBOT VR9000

"בסמסונג בחרו בטכנולוגיית ציקלון, המאפשרת שאיבה בעוצמה גבוהה בעשרות אחוזים יותר משל רובוטים מתחרים..."

להמשך קריאת הכתבה

טלוויזיה של סמסונג באיכות 4K ובמחיר הגיוני

"ה-JU6400 של סמסונג היא טלוויזיה חכמה שכוללת את אפליקציית נטפליקס וגם גישה לשירות משחקים דמוי קונסולת משחק (בדמי השכרה) ■ איכות התמונה טוב מאוד".... (צחי הופמן, גלובס)

להמשך קריאת הכתבה

משחקי הענן

הזדמנות להתנסות בשירות החדש: משחקי הענן

להמשך קריאת הכתבה

WAM – מערכת רמקולים אלחוטית לחדרי הבית, ביקורת

++++

להמשך קריאת הכתבה

הרמקולים של סמסונג: תחליף למערכת הסטריאו

לחץ להמשך קריאת הכתבה

להמשך קריאת הכתבה

עולם המיקרוגלים צועד קדימה

*** המלצה

להמשך קריאת הכתבה
לכל החדשות

אודות סמליין-סמסונג ישראל

קבוצת מיני ליין הינה חברת האם של סמליין, והינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל.

מאז היווסדה בשנת 1981, הפכה מיני ליין לאחת החברות האמינות והיציבות בשוק, ולמרות עליות ומורדות בכלכלה הישראלית, הציגה בשני העשורים האחרונים גידול מתמיד במכירות ורווחים.