תוסף שבת
חזרה למאמרים
יום חמישי, 16 לנובמבר 2017
תוסף שבת

בס"ד

 

בברכתם של גדולי ישראל שליט"א

הושק תוסף שבת   למקררי סמסונג דיגיטל

 

התפתחות המואצת של הטכנולוגיהמביאה לביתנו מוצרים דיגיטאליים איכותיים ביותר. אך איתם גם התעוררו בעיות הלכתיות סבוכות. במקררים הדיגיטאליים החדישים לדוגמא, הרי שבכל פתיחת דלת המקרר בשבת מתבצעים כל העת רישומים דיגיטליים ולפי דעת גדולי התורה והפוסקים לא ניתן להשתמש במקררים דיגיטאליים אלו בשבת. אלא רק בהשבתה המוחלטת של כל פעולות החיישנים, המאווררים והתאורה. עד עתה לא נמצא פתרון הלכתי העונה על כל דרישות ההלכה.

'משמרת השבת' שהוקמה ע"י גדולי הדור שליט"א נרתמה לעניין ובשיתוף מהנדסי פיתוח בכירים פיתחה מתקן חיצוני מיוחד  KEEP7אשר עומד בכל כללי ההלכה ומנטרל לחלוטין את פעולת החיישנים, המאווררים והתאורה. החשש היה כי היצרנים לא יאמצו פתרון זה ויבטלו את האחריות הניתנת למקררים.

 חברת סמסונג העולמית באמצעות נציגיה בישראל המשווקים  את מקררי היוקרה ע"י חברת סמליין בדקה את המתקן KEEP7והחליטה להיות החלוצה אשר נותנת מענה  מושלם ומהודר לכל שומרי השבת. תוך שמירת האחריות המלאה הניתנת על המקרר.

לרגל השקת התקן KEEP7הגיעו משלחת מנהלים בכירים מצמרת סמסונג וסמליין ישראל לסיור מיוחד בבני ברק והתקבלו בבתיהם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א. בין חברי המשלחת השתתפו רבני 'משמרת השבת' וכן מר  אבי אשר מנכ"ל ובעלים של חברת סמליין, מר די אס צוי  מנכ"ל סמסונג ישראל, מר דן קאנג מנהל פיתוח עסקי  סמסונג ישראל, ומר עופר עלמני סמנכ"ל שיווק סמליין.   

בתחילת סיורם ביקרה המשלחת בישיבת פונוביז' שם נפגשו עם נשיא הישיבה הג"ר  אליעזר  כהנמן שליט"א. במהלך הביקור הביעו שוב ושוב  את התפעלותם העצומה למראה מאות והבחורים השוקדים על לימודם בחשק והתלהבות. בתום ביקורם בישיבה החליטה חברת סמליין לתרום לישיבה מקרר חדש עם התקן  KEEP7  לרווחת הלומדים.

המשלחת התקבלה במאור פנים בביתו של מרן ראש הישיבה הגריא"ל שטינמן שליט"א, נשיא מועצת גדולי התורה. והציגה בפניו את תוסף KEEP7היחיד והראשון מסוגו בעולם המונע חילולי שבת במקררים הדיגיטאליים

מרן שליט"א הביע את התרגשותו הרבה מהיוזמה המבורכת וברכך את חברי המשלחת  על כך שהם זכו להיות החלוצים לפני המחנה בשמירת השבת כהלכתה במקררים הדיגיטאליים.

משם פנתה המשלחת לביתו של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א. שברך אף הוא את חברי המשלחת בברכת 'ברכה והצלחה'.

לאחר מכן פנתה המשלחת אל הגאון רבי שמעון בעדני. חבר מועצת חכמי התורה וקיבלה את ברכתו.

בהמשך בקרו חברי המשלחת במאפית מצות 'טיב המצות' שם חזו במו עיניהם לראשונה  בתהליך המסורתי הנפלא של מצוות אפיית מצות בעבודת יד על כל  הדקדוקים הכרוכים בזאת.

חברי המשלחת התארחו גם  בטרקלין המפואר של 'מלכות וקסברגר'- פאר היצירה היהודית  שם שהו זמן רב כשעיניהם הם לא שובעות מלהביט במוצרי היודאיקה המיוחדים והמפוארים.

בתום הסיום הביעו חברי המשלחת את שמחתם על ההכרות הבלתי אמצעית  עם גדולי הדור שליט"א.  ועם הציבור החרדי דבר שהותיר  בהם רושם מבורך אדיר ובל ימחה.

 

קנייה בטוחה מהי?

קניה בטוחה מהי?

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לקניית מכונת כביסה

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מכונת כביסה

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לרכישת מקרר

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מקרר

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לרכישת טלויזיה

מה חשוב לבדוק לפני שקונים טלויזיה, המדריך האולטימטיבי עבורכם

להמשך קריאת הכתבה

הטלוויזיה הקעורה בעלת טכנולוגית הUHD

 

 

 

להמשך קריאת הכתבה

שואב אבק רובוטיSR10F71

חברת סמסונג המובילים בתחום שואבים רובוטיים בזכות טכנולוגיית פיתוח מתקדמת הן בחומרה והן בתוכנה.

להמשך קריאת הכתבה

Evolution Kit

שדרוג עתידי מתקדם, כבר מהיום.

להמשך קריאת הכתבה
לכל המאמרים

אודות סמליין-סמסונג ישראל

קבוצת מיני ליין הינה חברת האם של סמליין, והינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל.

מאז היווסדה בשנת 1981, הפכה מיני ליין לאחת החברות האמינות והיציבות בשוק, ולמרות עליות ומורדות בכלכלה הישראלית, הציגה בשני העשורים האחרונים גידול מתמיד במכירות ורווחים.