צילום: יח"צ סמסונג

אין די מקום לירקות ולפירות, לסירים ולקופסאות האחסון עם התבשילים, לבקבוקי השתייה, לקינוחים ולשפע  המצרכים הנדרשים עבור החג. במקרים הללו מבצעים שוב ושוב סדר במקרר, על מנת להצליח לדחוס את כל המוצרים פנימה. ועד שמסיימים… הדלת לא נסגרת וצריך להתחיל את הסידור מהתחלה.  גם אתם סובלים מעומס? הכירו את הפתרון לבעיה!  

המקרר החדש של סמסונג הגיע כדי לפתור לכם את כל הבעיות! מדובר במקרר הגדול ביותר שקיים בישראל,  בעל יתרונות רבים מאד, המאפשר חיים הרבה יותר קלים, פונקציונליים ונוחים במטבח.  

המדפים במקרר זה הם רחבי ידיים כך שאפשר להניח עליהם הרבה מאד סוגים של מוצרים בכל גודל קיים. כמו  כן ממוקמות בו כמה מגירות עמוקות וגדולות

 במיוחד , כך אפשר להניח בתוך כל אחת מהן כמות גדולה מאד של  ירקות, פירות, בשר, דגים ועוד. 

אחד היתרונות הגדולים של מקרר מעולה זה, הוא בכך שבלחיצת כפתור אפשר לנצל את שטח ההקפאה אם אין  בו מוצרים קפואים, לטובת שטח קירור לאחסון נוסף. פתרון זו יוצר תוך רגע מרחב גדול שמתווסף לנפח הקירו ר  הקיים שבו אפשר לאחסן תבשילים ומוצרי מזון רבים אחרים. כאשר מבצעים מהפך זה, נפח תא הקירור הכללי  גדל מ – 562 ליטר ל – 708 ליטר! מה שאומר- הרבה יותר מקום לכל המאכלים הטעימים שבישלתם לחג. 

צילום: יח"צ סמסונג

 

אם גם לכם יש הרגלי אירוח בכל סוף שבוע, כשהמשפחה המורחבת מגיעה, אתם בטח מכירים את התופעה  שהמקרר עמוס בכל טוב ואין מקום להכניס פנימה סיכה. אם הדודה או הבת אפו עוגה לקינוח, אז עם כל הרצון  הטוב, אין עבורה מקום במקרר. ואז חושבים, אולי נוציא את האבטיח החוצה, או נוציא את הסירים כי ממילא עוד  מעט נחמם את האוכל וכך יהיה מקום לעוגה.  

משחקי השלמת הפאזל הללו קורים כמעט בכל יום ששי באלפי בתים בישראל והבעיה מתחזקת בחגים. כמות  האורחים היא גדולה, כיוון שמגיעים גם בני המשפחה המורחבת, אח של החתן, הסבתא מהצד השני של  המשפחה, החייל מזמין את החברים שלו מהגדוד ועוד. כך יושבים כולם בהנאה עצומה סביב השולחן הגדול  ונהנים משמחת החג ומכל המטעמים.  

אז בחגים האלו כל הבלגן הזה הולך להשתנות כיוון שהגיע לישראל המקרר הגדול והפרקטי ביותר, 4 דלתות  יוקרתי של סמסונג, בעל הנפח הכללי הגדול בישראל- 937 ליטר, המתאים לשימוש מיטבי לאורך כל השנה  ובמיוחד בתקופת החגים.  

נוחות מרבית במטבח  

ברוב הבתים לקראת החג, עורכים קניות מרוכזות של בשר ודגים כך שהמקפיא מלא עד אפס מקום . ביום יומיים  שלפני החג, מתחילים בהכנות, הסירים מבעבעים על הכיריים והתנור עובד ללא הפסקה. בתום הבישולים,  מכניסים את הסירים למקרר או לחלופין, אורזים כל סוג של תבשיל בקופסה קומפקטית עד ההגשה למחרת היום. 

 

בשיטה זו נוצר מצב שהמקפיא ריק כמעט לחלוטין כיוון שהשתמשו במוצרים הללו, אך במקרר אף על פי שהוא  מאד גדול, אין די מקום לכל הבישולים שהוכנו. הפתרון לכך הוא הברקה מטאורית! בלחיצת כפתור הופכים את  כל שטחו של המקפיא או חלק ממנו לקיבולת נוספת של קירור וכך תוך דקה אחת נוצר שטח יקר מפז שמשמש  לאחסון הקופסאות והסירים. 

 

הרגלי הקניות של המשפחות הישראליות  

המקרר החדשני של סמסונג מתאים בול להרגלי הקניות שלנו הישראלים. מזמינים מאחת מרשתות השיווק את  כל המצרכים שהמשפחה זקוקה להם לשבוע, שבועיים או חודש וכך יש בבית את כל סוגי המזון ואפשר לבשל  בכל יום אוכל טרי ובסופי השבוע ובחגים לבשל את המאכלים האהובים על בני הבית.  

הכמויות הגדולות הללו של המוצרים, יוצרות עומס בארונות המטבח וגם במקרר. בנוסף לכך, משפחות רבות  נוהגות לאחסן במקרר תבלינים, כמה סוגי קמחים, קטניות ומוצרי מזון נוספים וזאת כדי להאריך את חיי המדף  שלהם ולמנוע מצב שהם מתקלקלים . זוהי סיבה נוספת המדגישה את הצורך ברכישת מקרר גדול כך שיהיה  מספיק מקום לכל התכולה. 

מקרר סמסונג זה מגיע עם חזיתות זכוכית, למראה יוקרתי במיוחד וזמין לרכישה בשני צבעים יפהפיים לבחירה,  אפור סאטן או לבן סאטן, כך שתוכלו לבחור את המקרר שמתאים לכם לקו העיצובי של המטבח. בנוסף, הדלתות  הן שטוחות עם ידיות נסתרות וכך הן יוצרות מראה מרהיב ואלגנטי למטבח כולו.  

התכונות יוצאות הדופן של מקרר זה והערך המוסך של השימוש היום יומי, מציבים אותו במקום הראשון בכל  קטגוריה הקשורה במקררים משפחתיים. זו הסיבה שמשפחות רבות כבר נערכו לחג והזמינו את המקרר החדש  של סמסונג, כדי ליהנות ממנו כבר בחג הקרוב.  

המקרר החדש של סמסונג מגיע גם עם מערכת שבת מהדרין מובנית, באישור המכון המדעי-טכנולוגי להלכה של  הרב הלפרין. 

ניתן להשיג ברשתות החשמל, חנויות החשמל המובחרות ובאתרי הסחר המורשים. 

 

חזור