הטלוויזיה הקעורה בעלת טכנולוגית הUHD
חזרה למאמרים
יום חמישי, 16 לנובמבר 2017
הטלוויזיה הקעורה בעלת טכנולוגית הUHD

 

 

סמסונג חושפת את הטלוויזיה הקעורה בעלת טכנולוגית ה UHDהראשונה ומרחיבה את מובילותה בתחום הטלויזיות

סמסונג מעניקה חווית בידור מעמיקה וייחודית ללקוחותיה עם מסך קעור בעל טכנולוגית הUHDהמעצימה את חווית השימוש בSAMSUNG Smart TV

לאס וגאס,  נואדה-6.1.2014-סמסונג אלקטרוניקס, מובילה בשוק הטלויזיות ב8 השנים האחרונות,  חשפה היום את הטלוויזיה המסחרית הראשונה עם מסך קעור בטכנולוגית ה- UHDואת סדרת הטלויזיות לשנת 2014. סדרת הטלויזיות המוצגת כאן לראשונה ממשיכה לבסס את מעמדה של סמסונג  כמובילה טכנולוגית בתחום החדשנות, העיצוב והתוכן בענף כולו.

שנת 2013 הייתה מוצלחת מאד לחברת סמסונג: סמסונג השיקה שלושה דגמי טלוויזית UHD, שיצרו ביקוש מצד הצרכנים לטכנולוגיה חדשנית זו. כמו כן, סמסונג השיקה את הטלוויזיה הראשונה אי-פעם עם מסך קעור. כבר בתחילתה של שנת 2014, סמסונג מביאה לידי ביטוי את מחויבותה כמובילה טכנלווגית עם השקת מגוון דגמי טלוויזיות בעלות טכנולוגית ה-UHD , ובהם הדגם בעל המרקע הביתי הגדול בעולם  בגודל 110 אינץ'. כמו גם מסך ה-UHDהקעור הראשון והגדול בעולם בגודל 105 אינץ'.

"בעקבות ההשקה המוצלחת של דגמי ה-UHDשל סמסונג בשנה שעברה, סמסונג תעודד את הצמיחה בענף במהלך 2014 עם חדשנות פורצת דרך באיכות התמונה של טלוויזיות UHD, עיצוב מהפכני ויותר אפשרויות בחירה ללקוחות," אמר HS KIM, סמנכ"ל תחום הצגים בסמסונג אלקטרוניקס. "השילוב בין עיצוב המסך הקעור לאיכות התמונה המעולה יוצר חוויית צפייה מרהיבה לחובבי הבידור. סמסונג ערוכה היטב לעמוד בציפיות הצרכנים עם טלוויזיות UHDבעלות עיצובים מרשימים, מגוון עשיר של  יכולות , והכנה לטלוויזיה החכמה העתידית."

צעד נוסף ביצירת חוויית הצפייה המושלמת

סמסונג מובילה עידן חדש של חוויית צפייה ריאליסטית ומרתקת באמצעות שילוב עיצוב מסך  טלוויזיה קעור עם טכנולוגיית ה- UHD. טלוויזיות אלו מספקות חוויית צפייה תיאטרלית יוצאת דופן ומשנות באופן מהותי את דרכי הצפייה שאנו מורגלים אליהם מהעבר:המסך הקעור מעניק נוכחות  ייחודית שלא הייתה קיימת במסכים השטוחים, ושדה הראייה הרחב יוצר אפקט פנוראמיוגורם לתחושת תצוגה גדולה אף יותר מממדיה הגדולים ממילא. עיצוב המסך הקעור יוצר תצוגה מאוזנת ומרחק תצוגה אחיד לחוויית צפייה אמיתית יותר עם זוויות צפייה משופרות וניגודיות גבוהה יותר ממגוון זוויות צפייה, כך שכל הצופים יהנו מהחוויה באותה מידה מכל זוית בבית.כדי להעצים עוד יותר את יתרונות הטלוויזיה עם המסך הקעור Curved TV, פיתחה סמסונג קימור מיטבי של 4200R, המספק את איכות התמונה הטובה ביותר ממרחק צפייה רגיל של 3-4 מ'. השילוב בין קימור המסך, לטכנולוגית הUHD, יוצר חוויית צפייה אולטימטיבית המרתקת את הצופים עם צבע, חדות ואבחנה בפרטים הקטנים ביותר. כדי להעצים את החוויה עוד יותר, פיתחה סמסונג את טכנולוגיית ה- Auto Depth Enhancer, שהיא אלגוריתם המנתח אזורים בתמונה ומתאים אוטומטית את הניגודיות כדי להעצים את תחושת העומק בטלוויזיות הקעורות החדשות של החברהעם אפקט תלת-ממדי ללא שימוש במשקפיים. בטלוויזיות משולבת גם טכנולוגיית PurColor™של סמסונג  בסדרה 9 UHDהקעורה, אשר מעצימה את הצבעים ומציגה אותם בדיוק כפי שיוצרי הסרט התכוונו, וכך מדגישה יותר פרטים וגוונים. מספר נקודות התאמת הצבע גדל על פי פקטור של 7 על 7 למקסום הצבעוניות.בנוסף לדגם ה- 105" Curved UHD TV, סמסונג מציגה את סדרת ה- U9000 curved UHD  הכוללת את מסך הטלוויזיה הקעורה הראשונה בעולם בטכנולוגיית UHD, ומרחיבה את סדרת מסכי הטלוויזיה הקעור עד כה,   ( Full HD H8000 LED TV).

מגוון רחב ומשופר יותר של טלוויזיות ה- UHDשל סמסונג

טכנולוגית ה- UHDהניחנת ברזולוציה וצפיפות פיקסלים גבוהה פי ארבעה, בהשוואה לטכנולוגית ה-Full HD, מעניקה איכות תמונה עילאית עם סרטים ותוכניות באיכות UHDהודות לטכנולוגיית UHD Upscaling, המשולבת בכל טלוויזיות ה- UHDשל סמסונג, הצופים מקבלים את התמונה הטובה ביותר ללא קשר לפורמט המקור. הטכנולוגיה הייחודית של סמסונג מציגה סרטים באיכות Full HD, HDאו פחות,  באיכות המתקרבת ל-UHDוזאת באמצעות תהליך בן ארבעה שלבים הכולל ניתוח האות, הפחתת רעשים, ניתוח פרטים ולסיום שלב ה-upscaling), וכך כל תוכן נראה טוב יותר בטלוויזיות Samsung UHD. גם טכנולוגיית UHD Dimmingמסייעת לאופטימיזציה של איכות התמונה על ידי עיבוד כל בלוק תמונה והפקת שחור עמוק יותר וניגודיות גבוהה יותר.

מעבר לתמיכה בתקנים הקיימים  (לרבות HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0ו-HDCP 2.2) טלויזיות הUHDשל סמסונג הן גם הטלוויזיות היחידות בשוק שבהן מוטמעות יכולות התאמה לטכנולוגיה עתידית, הודות ל-Samsung UHD Evolution Kit. קופסת One Connect Boxמכילה את מוחה החיצוני של הטלויזיה, מחשב חיצוני ומודולרי ומאפשרת ללקוחות להחליף קופסת UHD Evolution Kitכך שהטלוויזיה תמשיך לעבוד בסטנדרטים החדשים ביותר של טכנולוגיית UHD, ובדרך זו ליהנות מהטכנולוגיות החדשות ביותר שיש לסמסונג להציע. כך ניתן להבטיח שאותה טלוויזיה תמשיך לפעול בטכנולוגיה העדכנית ביותר למשך שנים רבות.

ב-2014 תציע סמסונג מגוון מוצרים מלא של דגמי טלוויזיות SAMSUNG Smart UHD TVמהסדרות S9, U9000ו-U8500, בגדלים של50 אינץ' ועד למסך ענק של 110 אינץ', עם מסך קעור או שטוח שיאפשר ללקוחות לבחור את טלוויזיית ה-UHDהמתאימה ביותר לסגנון חייהם.

חווית הSMART: עכשיו חכמה, קלה ומהירה יותר מאי-פעם

הטלוויזיות החכמות של סמסונג הן עכשיו קלות יותר, מהירות יותר ומהנות יותר לשימוש. מאפיין ה-Multi-Linkמאפשר לבצע מספר פעולות במקביל על גבי המסך מפוצל פעולות אינטראקטיביות הקשורות לתוכן הנצפה, ובכך מעשירות אותו. תוך כדי צפייה בשידור חי בטלוויזיה, הצופים יכולים להשתמש בחצי המסך הימני כדי להציג תוצאות חיפוש בדפדפן האינטרנט, להציג סרטים מ-YouTubeועוד כדי ליהנות בו-זמנית מתוכן בידורי קשור. בסדרת U9000החדשה, הצופים יכולים לפצל את המסך לארבעה מסכים נפרדים.

ה-Smart Hubשל סמסונג מודל 2014 אינטואיטיבי ומהנה מאי-פעם. בעיצוב החדש התוכן מאורגן בצורה נגישה יותר, ומעניק לצופים שליטה משופרת על חוויית הבידור. פאנל המשחקים (Games Panel) מספק למשתמשים חווית משחק מלהיבה מבלי ליצור עומס של מערכות ליד הטלוויזיה. הפאנל מתאים למגוון משחקי ספורט, פעולה ומרוצים פופולאריים וכן משחקים משותפים לכל המשפחה עם שותפי תוכן מובילים. פאנל המולטימדיה החדש כולל את פאנל התמונות/וידאו/מוזיקה והפאנל החברתי מהגרסאות הקודמות, ומאפשר ליהנות מתוכן אישי ומקשרים חברתיים.

החוויה בטלוויזיות Smart TVהחדשות מהירה מאד הודות למעבד ארבע ליבות משודרג. מעבד QuadCore Plusמהיר פי שניים עם טעינת תוכן וניווט מהירים יותר, מה שמשפר את הביצועים הכלליים של טלוויזיות Smart TV. הדלקת הטלוויזיה מעולם לא הייתה מהירה כל-כך עם מאפיין Instant On. סמסונג מסייעת למשתמשים להגיע לתוכן הבידורי מהר יותר הודות לזמן עלייה מהיר של המערכת, והפעלת הטלוויזיה ללא המתנה.

סדרת טלויזיות ה-UHDשל סמסונג לשנת 2014כוללת את הדגמים הבאים:

·       Samsung 105-inch Curved UHD TV– הטלוויזיה הראשונה והגדולה בעולם בטכנולוגיית UHDעם מסך קעור –מתאפיינת במסך רחב וקעור, והיא הטלוויזיה הגדולה אי-פעם עם מסך ביחס 9 : 21, ממש כמו בקולנוע. התוצאה היא חוויית צפייה קולנועית בסלון הביתי. כל תוכן שתקרינו בטלוויזיה הזו (4Kועד HDו-Full HD) ייראה טוב יותר בטלוויזיה זו המכילה 11 מיליון פיקסלים היוצרים רזולוציה ללא תחרות. השילוב בין גודל המסך וטכנולוגיית Auto Depth Enhancerיוצרים עומק מדהים בתמונה וחוויית צפייה מציאותית לחלוטין.

·       סדרת ה- U9000 UHDSamsung– הטלוויזיה הראשונה בעולם המשלבת בין מסך קעור ל-UHDסדרת U9000מספקת את חוויית הצפייה המרתקת ביותר הודות לאיכות תמונת UHDמדהימה, למסך הקעור ולעיצוב הייחודי, שהופך את מסגרת המסך כמעט בלתי-נראית. מה שנותר ברור מאד לעין היא תמונה באיכות 4Kעם שדה ראייה רחב יותר השואב את הצופים פנימה לתוך התמונה יותר מאי-פעם. הטלוויזיה מציגה צבעים מפורטים מאד, מבלי לאבד אף פרט. הצופים נהנים ממרחק צפייה מאוזן ואחיד מכל אזורי החדר. לטלוויזיות Curved TVיש יחס ניגודיות משופר פי שניים בסביבת צפייה רגילה בהשוואה למסך טלוויזיה שטוח. את הדור השני של הטלוויזיות הקעורות של סמסונג אפשר לתלות בעזרת ערכה מיוחדת התואמת את תקני VESA. סדרת U9000תשווק בגדלי מסך 78”, 65 ו-55 אינץ'.

·      סדרת טלוויזיות UHDSamsung S9– מסכי ה-UHDהגדולים בעולם –סדרת S9של סמסונג, זכתה לשבחים רבים, מתרחבת , וכוללת בין היתר את המסך 110 אינץ' ה"גדול מהחיים", שהוא הגדול בעולם בטכנולוגית ה- UHD. שילוב של ממדיה המרשימים של הטלויזיה עם איכות תמונת ה-UHDיוצאת הדופן והדיוק בצבעים משנים  לחלוטין את חווית הצפייה. סדרת טלוויזיות איכותית זו מהווה פריצת דרך בעיצוב טלוויזיות עם Frame TV. מסך הטלוויזיה מבוסס על קונספט מהפכני בהשוואה לעיצוב המלבני הסטנדרטי של מסכי טלוויזיה גדולים בעבר. בזכות הטכנולוגיה המבנית של סמסונג, מסגרת המסך חזקה ויציבה, אך דקה מאד. טלוויזיות Frame TVמאופינות בעיצוב שונה לחלוטין מהמסגרת המלבנית השחורה הנורמטיבית ובכן הקונבנציונאלי, כסימן לצופים שה-S9הוא משהו מיוחד שטרם נראה כמותו. סדרת S9משווקת בגודל 110" אינץ' וכן בגדלי ה-85" אינץ' ששווקו כבר קודם.

·      סדרת טלוויזיות Samsung U8550 UHD– איכות תמונת UHDמתקדמת –סדרת U8550מציעה איכות תמונה עשירה, עם טכנולוגית UHD, רמת פרטים מרשימה, ותמונה ברורה המרתקת את הצופה. הטלוויזיה מנתחת את אות המקור ומפחיתה רעשים, אך גם משדרגת את התמונה באמצעות שימוש במסד נתונים מיוחד המוטבע על גבי שבב המערכת של הטלוויזיה. כתוצאה מכך, אפשר להציג תמונה עם פרטים נפלאים כמו בתקריב של נוצה או מרקם עור כדי להציג תמונת UHDמדויקת. הטלוויזיות מסדרת Samsung U8500 UHD TVדקות מאד, 1.2 אינץ' בלבד, עם מסגרת צרה של 7 מ"מ, היוצרת אשליה של טלוויזיה ללא מסגרת. הסדרה תהייה זמינה בחמישה גדלי מסך: "75, "65, "60, "55 ו-"50 אינץ'.

 

הדגמים החדשים של טלוויזיות סמסונג ודגמים נוספים מוצגים בתערוכת CES 2014בביתן12004 באולם התצוגה המרכזי (Central Hall). הודעות לעיתונות, תמונות מוצר ותוכן וידאו של Samsung Electronics Americaזמינים ב-www.samsung.com/newsroomו-www.samsungces.com.

 

אודות סמסונג אלקטרוניקס בע"מ

חברת סמסונג אלקטרוניקס בע"מ היא מובילה עולמית בתחום הטכנולוגיה ומעניקה הזדמנויות חדשות בפני אנשים בכל מקום.

באמצעות תגליות וחדשנות אנו יוצרים מחדש את עולם הטלוויזיות, הטלפונים חכמים, המחשבים הניידים, המדפסות, המצלמות, מכשירי חשמל הביתיים, מערכות LTE, מכשירים רפואיים,מוליכים למחצה ופתרונות LED.

בסמסונג מועסקים 270,000 עובדים על פני 79 מדינות עם מכירות שנתיות העולות על 187.8 מיליארד דולר.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר- www.samsung.com

 

 

קנייה בטוחה מהי?

קניה בטוחה מהי?

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לקניית מכונת כביסה

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מכונת כביסה

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לרכישת מקרר

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מקרר

להמשך קריאת הכתבה

טיפים לרכישת טלויזיה

מה חשוב לבדוק לפני שקונים טלויזיה, המדריך האולטימטיבי עבורכם

להמשך קריאת הכתבה

תוסף שבת

הושק תוסף שבת  למקררי סמסונג דיגיטל

להמשך קריאת הכתבה

שואב אבק רובוטיSR10F71

חברת סמסונג המובילים בתחום שואבים רובוטיים בזכות טכנולוגיית פיתוח מתקדמת הן בחומרה והן בתוכנה.

להמשך קריאת הכתבה

Evolution Kit

שדרוג עתידי מתקדם, כבר מהיום.

להמשך קריאת הכתבה
לכל המאמרים

אודות סמליין-סמסונג ישראל

קבוצת מיני ליין הינה חברת האם של סמליין, והינה אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל.

מאז היווסדה בשנת 1981, הפכה מיני ליין לאחת החברות האמינות והיציבות בשוק, ולמרות עליות ומורדות בכלכלה הישראלית, הציגה בשני העשורים האחרונים גידול מתמיד במכירות ורווחים.